ثبت گارانتی مبلمان مهبد

ثبت گارانتی محصولات مبلمان مهبد

مببلمان تختخوابشو مهبد

راهنمای ثبت و استعلام ضمانت

با توجه به توضیحات زیر ضمانت محصول خود را فعال کنید

متاسفانه در طی این سالها بسیاری از همکاران ما در حوزه تولید مبلمان تختخوابشو، محصولاتی را تحت عنوان مبلمان مهبد به مشتریان عزیز فروخته اند که هم باعث ایجاد مشکل برای مشتریان و همچنین گروه تولیدی مبلمان تختخوابشو مهبد گردیده است. به همین جهت گروه تولیدی مبلمان تختخوابشو مهبد تدابیری را برای جلوگیری سو استفاده برخی از همکاران ، اندیشیده است. همچنین این اقدامات باعث می‌شود تا ما و همکارانمان بتوانیم خدماتی را در خور و شایسته شما مشتریان عزیز، ارائه دهیم. یکی از این اقدامات، راه‌اندازی سامانه ثبت ضمانتنامه محصولات می‌باشد. 

شما مشتریان عزیز می‌توانید با وارد کردن سریال گارانتی موجود در دفترچه ضمانتنامه، گارانتی محصول خود را فعال کرده و همچنین از خرید محصولی اصل و با کیفیت اطمینان حاصل نمایید.

ابتدا شما عزیزان می‌توانید با وارد کردن شماره سریال محصول، ضمانت محصول خود را فعال کرده و همچنین میتوانید با مراجعه مجدد و استعلام شماره سریال خود، از مدت باقیمانده گارانتی محصول خریدادری شده، مطلع شوید.

مراحل ثبت ضمانت

  • وارد کردن کد ضمانت
  • وارد کردن مشخصات فردی (نام و نام خانوادگی به همراه شماره موبایل)
  • تایید اطلاعات وارد شده
  • دریافت پیامک فعال سازی

سریال ضمانتنامه خود را وارد کنید

استعلام مدت زمان باقیمانده ضمانت

برای استعلام مدت باقیمانده گارانتی محصولات، کافیست تا کد گارانتی (سریال محصول) را در کادر مربوطه وارد کنید. اگر گارانتی شما فعال شده باشد، جدولی به شما نمایش داده خواهد شد که نام محصول و تاریخ شروع ، پایان گارانتی محصول خریداری شده شما را نمایش می‌دهد.

برخی از سوالات شما

چطور متوجه بشیم که محصولی که خریدیم اصلی هست و متعلق به مبلمان مهبد هست؟

با وارد کردن شماره سریال محصول و دریافت پیامک تایید ثبت گارانتی، مطمئن می‌شید که محصولی که خریداری کردی شرکتی و اصل هست.

چرا وقتی من کد رو وارد میکنم برای من پیغام میده اطلاعات وارد شده نامعتبر است؟

به دو دلیل این مشکل ممکنه رخ بده،

  • اول اینکه کد محصول شما در سامانه ثبت نشده و این موضوع رو باید از فروشگاهی که محصول رو خریداری کردید پیگیری کنید تا کد محصولتون در سامانه ثبت بشه.
  • دلیل دوم اینه که محصولی که خریداری کردید متاسفانه مربوط به شرکت مبلمان مهبد نیست و تقلبی هست.
اگر بخوام بدونم مدت ضمانت محصول من چقدر باقی مونده چیکار باید بکنم؟

کافیه با وارد کردن سریال محصول (شماره شاسی) در قسمت مربوطه، اطلاعات محصولتون به همراه مدت زمان باقیمانده ضمانت محصولتون رو مشاهده کنید.

ااگر گارانتی محصولم رو فعال نکنم چی میشه؟

ما فقط به محصولاتی که ضمانتنامه خودشون رو توی سامانه فعال کردن خدمات می‌دیم.

اگر شما سریال محصول خودتون رو فعال نکنید در صورت بروز مشکل، شرکت مبلمان مهبد هیچ تعهدی در قبال خرابی یا ایراد محصلتون نخواهد داشت.

در صورتی که موفق به ثبت گارانتی محصول خود نشدید، از طریق فرم زیر مشکلتون رو برای ما بنویسید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما عزیزان تماس بگیرن و مشکلتون رو برطرف کنند.

با ما در ارتباط باشید

    ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایت استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.
    برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.